Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O1] Nagminnie przepala się żarówka światła mijania i STOP

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O1] Nagminnie przepala się żarówka światła mijania i STOP

    patryktos, wrzuc prosze jeszcze troche zdjec srodka bo jest piekny
    Marcin

  • #2
    [O1] Nagminnie przepala się żarówka światła mijania i STOP

    Witam,

    Mam następujący problem. Od pewnego czasu, nagminnie przepala mi się dwuwłóknowa żarówka P21/5W świateł mijania i STOP - zarówno z lewej jak i z prawej strony. Czy ktoś miał podobny problem? Co może być tego przyczyną? Z góry dziękuję za podpowiedzi.


    Pozdrawiam

    Komentarz


    • #3
      Jeżeli tylko tył to widze logicznego wytłumaczenia poza jednym .... zmień sklep/żarówki.
      Rozumiem że dobrze wkładasz i na postoju świeci 5W a nie 21W (możliwe przegrzanie?)
      pozdrawiam Marcin

      Moja obecna Okta a poprzednia na ALH

      Komentarz


      • #4
        Przyczyną nagminnie przepalających się żarówek jest ich słaba masa tj.musisz poprawić minus. tyle.
        Następna będzie panamera....????
        Bo trzeba leczyć przyczyny, a nie skutki...

        Komentarz


        • #5
          Dziękuję Kolegom za podpowiedzi.

          Space99:

          1) Jaką usterkę byś sugerował w przypadku gdyby problem dotyczył zarówno tyłu jak i przodu? Przegnita izolacja przewodu i zwarcie na tej linii?

          2) Zmienię żarówki, bo w istocie rzeczy, te które stosowałem są firmy "krzak"

          3) Żarówki wkładam poprawnie - blaszki w gnieździe są tak wyprofilowane, że nie mogę tego zrobić odwrotnie.

          boogoo:
          Masz na myśli masę w którym punkcie? Gniazdo żarówki? wtyczka? akumulator? czy inny punkt instalacji?

          Komentarz


          • #6
            Nie wiem gdzie masz u siebie punkt masowy dla tyłu...musisz poszukać,gdzieś na karoserii przykręcony.Przy okazji sprawdź czujnik pod pedałem hamulca i dalej bezpiecznik,który może wykluczyć zwarcie w instalacji.
            Następna będzie panamera....????
            Bo trzeba leczyć przyczyny, a nie skutki...

            Komentarz


            • #7
              boogoo dziękuję, będę sprawdzał.

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X